فهرست بستن

راه های افزایش فالوئر رایگان در اینستاگرام

افزایش فالوئر در اینستاگرام

جذابیت های روزافزون اینستاگرام به قدری زیاد شده که می شود گفت دست کم ۸۰ درصد افراد جامعه را به تسخیر خود در آورده و گستردگی موضوعات در این اپلیکیشن سبب شده تا بتواند علاقه ی همه از کودک گرفته تا یک آدم مسن را با خود همراه کند.

نکته جالب اینجاست که اینستاگرام پس از رونمایی شدن به سرعت جای خود را نه تنها بین کاربران شخصی که میان کسب و کار ها نیز باز کرد و ماجرا تا جایی پیش رفته که حالا کمتر کسب و کاری را می توانید ببینید که از این اپلیکیشن فاصله گرفته باشد و برای افزایش فروش خود دست به دامن آن نشود. اما لازم است بدانید که ایجاد یک صفحه در این برنامه به تنهایی دردی را دوا نمی کند و باید روش های کاربردی و مطمئن برای ارتقای درجه در اینستاگرام را آموخت.

یکی از رمزهای موفقیت در اینستاگرام و جذب اعتماد مشتری ها تعداد فالوئرهای شماست و هر قدر که رقم آن بالاتر باشد کاربرانی که تازه قصد پیوستن به آن صفحه را دارند با اطمینان خاطر بیشتر برای خرید خدمات از شما پا پیش می گذارند.

به ویروس مبتلا نشوید

افزایش فالوئرها در اینستاگرام برای هر دارنده کسب و کار از نان شب واجب تر است اما ذکر یک نکته هم ضروری است تا صفحه خود را از ابتلا به ویروسی سخت جان نجات دهید. این ویروس همان خرید فالوئر فیک یا قلابی است که در ازای پرداخت هزینه شمار دنبال کننده های شما افزایش می یابد اما در مقابل هیچ تاثیری مثبتی در میزان لایک و کامنت ها مشاهده نمی کنید و سرآغاز نخستین بی اعتمادی ها نسبت به کسب و کار شما دقیقا همین نقطه است.

پس مشخص شد که نباید به هر روشی برای افزایش دنبال کننده های صفحه ی خود متوسل شوید و باید به دنبال شیوه هایی مطمئن و سالم باشید. به عنوان مثال ساخت پروفایل جذاب ، انتشار مداوم پست در ساعاتی که مخاطب ها بیشتر از هر زمان دیگری دست به گوشی هستند، تعامل با دنبال کننده ها و پیج های هم حوزه و همچنین انجام تبلیغات اصولی از روش های تاثیر گذاری است که می تواند کمک های خوبی به شما کند.


بیشتر بخوانیم

بهترین راه های دیده شدن در اینستاگرام


از آنجا که اینستاگرام تصویر محور است لازم است تصاویر و فیلم هایی که از محصولات خود در پیجتان بارگزاری میکنید از جذابیت و کیفیت مناسب برخوردار باشد البته گفته شده می توان با نوشتن کپشن هایی روان و نسبتا طولانی کاری کنید که مخاطبتان برای مطالعه آن زمان بیشتری را در صفحه ی شما بماند و اینگونه با زدن یک کلک ریز ، اینستاگرام را متقاعد کنید که پیجتان جزء کاربر پسند هاست و به احتمال زیاد پیج شما در اکسپلور هم جایگاهی را از آن خود می کند و مخاطبان بیشتری به سمت بازدید از آن هدایت می شوند.

یکی دیگر از شیوه های زودبازده و تاثیرگذار در این زمینه نیز استفاده از هشتک گذاری مناسب است. هنگامی که یک هشتک را میهمان انتهای پست خود می کنید مانند یک عنکبوت اقدام به تار بافی می کند و تارهای آن به قدری وسیع می شود که می تواند کاربران بسیاری را از هر نقطه از کشور و جهان روانه ی صفحه شما کند.

اکسین مارکتینگ مجموعه ای است که می تواند به بهترین و سالم ترین شیوه برای پیج اینستاگرام شما تبلیغات انجام دهد و دست دنبال کننده های جدیدتان را به سرعت در دست شما بگذارد ؛ برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۸۰۲۹۱۷ و ۰۹۱۶۹۳۳۸۵۳۴ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین
ارسال به واتس‌اپ