فهرست بستن

اهمیت برندسازی در دنیای امروز

اهمیت برندسازی؟

برندینگ یا استفاده از برند هنر ظریفی در عرصه تبلیغات یک کسب و کار است ، با این کار یکی از پله های موفق بازاریابی را به آسانی طی کرده و در کنارش هم می توان برای متمایز کردن محصولات تولیدشده ی خود نسبت به محصولات شرکت های دیگر اقدامی اساسی کرد چرا که مشتری ها در جامعه کنونی حاضر به پرداخت پول برای لوگوی ناآشنا یا برند کم‌طرفدار نیستند.

در حقیقت برند به لحاظ روانشناسی می تواند تاثیر بسزایی را در میزان‌جاذبه یا دافعه مشتری ها نسبت به یک کسب و کار داشته باشد پس باید دقت کرد که چه تعریفی از مجموعه ی خود را در کیسه ی برند محصولات میگذاریم و پیشکش مخاطبانمان میکنیم.

در دنیای اقتصاد امروز همه ی شرکت ها و کسب و کارها به دنبال بهتر شدن کیفیت محصول و راضی نگه داشتن مشتری های خود هستند و همین عامل سبب می شود خلاقیت های به اجرا در آمده را از هم بربایند.بنابراین تنها چیزی که در این شرایط می تواند مانع از سرقت ویژگی های منحصر به فرد محصولاتتان شود استفاده از برندینگ است چرا که داشتن یک برند در واقع انحصاری را به ویژگی های محصول شما می دهد و به این ترتیب دیگران حق و توان دست درازی به آن را نخواهند داشت و در صورتی که اینکار را انجام دهند تخلف محسوب می شود و محاکم قضایی بی صبرانه در انتظارشان را می کشند.

البته افزون بر این با استفاده از شگرد برندینگ شرکتی ، مشتری هایتان هم که خیالشان از بابت کیفیت محصول راحت شده ، به مشتری های وفادارتان تبدیل می شوند و کسب و کار های رقیب به این راحتی نمی توانند آن ها را از چنگ شما خارج کنند چون مردم بیش از زرق و برقی توجیح می دهند محصولی با برندی آشنا را تهیه کنند.

این شیوه تبلیغاتی می تواند علاوه بر تثبیت مشتری های سابق مشتری های جدید را هم با کسب و کار شما آشنا کند به این صورت که مخاطبان وفادارتان‌ قطعا برای تشکر از شما نام برندتان را به دوستان و آشنایان دیگر هم معرفی خواهد کرد.
البته پیشنهاد ما این است که این مورد را اصلا دست کم‌نگیرید چون شما با این کار بدون هیچ هزینه ای هم مشتری ثابتتان را نگه داشتید ، هم‌مشتری جدید جذب کردید و هم بدون یک ریال هزینه از تبلیغات رایگان بهره مند شدید.

تعامل بیشتر با مخاطبان و احساس ارزشمندی در وجود پرسنل یک مجموعه را هم‌می توان از دیگر مزایای استفاده از برند برای یک کسب و کار عنوان کرد.

خلاصه آن که شاه کلید موفقیت در بازار برندینگ است؛ چه بسا کسب و کارهایی که بدون داشتن یک نام خوب بهترین محصول یا خدمات را تولید می کنند اما باز حق زحمت و تعهد به مشتری ها را از بازار نگرفتند و نتوانستند در رقابت بارقبای مطرح دربازار هدف پیروز شوند.

نکته ی حائز اهمیت در این موضوع آن است که در بحث برند سازی به هیچ وجه کوچک‌یا بزرگ بودن کسب و کار ملاک نیست و در فضای رقابتی کنونی حتی کوچکترین مجموعه ی اقتصادی با هر میزان درآمد نیاز به برندینگ و داشتن یک لوگوی مناسب دارد تا از رقیبان خود عقب نماند و بتوانند جایگاه مناسبی را در بازار برای خود ثبت کند.

مجموعه اکسین مارکتینگ می تواند با داشتن کارشناسان حرفه ای خود در زمینه طراحی لوگو به کسب و کار شما برای سودآوری و رسیدن به درآمدی فراتر از مقدار کنونی کمک کند؛ فقط کافی است با شماره ۰۹۱۲۶۸۰۲۹۱۷ یا ۰۹۱۶۹۳۳۸۵۳۴ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین
ارسال به واتس‌اپ