فهرست بستن

گوگل سرچ کنسول چیست و کاربرد آن

گوگل سرچ کنسول

در دنیای تبلیغاتی امروز که هر کسب و کاری نیاز مبرم به انجام تبلیغات برای بهبود فروش و کسب درآمد خود احساس می کند بیشتر آن ها وب سایتی را با عنوان کسب و کار خود ایجاد کرده اند یا دست کم به فکر راه اندازی آن برای بیشتر دیده شدن هستند.

بنابراین می توان داشتن یک وب سایت را ظرفیتی بسیار استثنایی دانست که استفاده بهینه از آن بیش از هر نوع شیوه تبلیغاتی مالک یک کسب و کار را به هدف خود برای سودآوری بیشتر کمک کند.

انجام سئوی تعریف‌شده و تولید محتوا برای این کار ضروری است اما سوال اساسی اینجا مطرح می شود که چگونه می توان از موثر بودن یا نبودن ترفندهای انجام شده برای افزایش بازدید از صفحه ی وب سایت و ارتقای آن به صدر نمایش های گوگل پی برد؟

گوگل سرچ کنسول دقیقا برای همین ایجاد شده، این سرویس به صورت کاملا رایگان می تواند وب سایت شما را آنالیز روزانه ، هفته ای و ماهانه کند و شما را در جریان روند رشد صفحه ی خود در موتور جست و جو گر گوگل بگذارد و مانند یک پزشک از وضعیت سلامت مراجعه کننده خود خبر دهد.

در واقع این سرویس اینترنتی این امکان را فراهم می کند که جایگاه وب سایت خود را از دیدگاه گوگل بسنجید و برای ارتقای بیشتر آن تلاش کنید و ترافیک دریافتی یا ارگانیک خود را افزایش دهید.

لازم است بدانید برای استفاده از گوگل سرچ کنسول و جلوگیری از افشای اسرار محرمانه ابتدا باید به آن ثابت کنید که شما مالک آن وب سایت هستید و سپس اطلاعاتی را در اختیارش قرار دهید و کار را شروع کنید و علاوه بر عیب یابی فعالیت های انجام شده در زمینه سئو ، نمودارهای پیشرفت را نیز مشاهده کنید.
گوگل سرچ کنسول این امکان را به شما می دهد که با دسترسی به بخش های مختلف آن از وضعیت صفحات مشکل دار و ایندکس شده ، وضعیت کاربرپذیری با موبایل و مشکلات امنیتی وب سایت خود مطلع شوید.
حذف صفحه یا صفحات از گوگل نیز از جمله خدماتی است که گوگل سرچ در اختیار شما قرار می دهد. .

البته گفته شده یک کاربر نیز مانند مالک وب سایت می تواند از این سرویس استفاده کند اما گوگل سرچ کنسول اختیارات محدودتری نسبت به مدیر به او خواهد داد‌.

مجموعه اکسین مارکتینگ آمادگی خود را برای کمک به شما در زمینه آنالیز وب سایتتان و تلاش برای در پیش گرفتن روند رو به رشد اعلام می کند ؛ برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۸۰۲۹۱۷ و ۰۹۱۶۹۳۳۸۵۳۴ تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه به سرعت به یاری شما بشتابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین
ارسال به واتس‌اپ