فهرست بستن

طراحی سایت در تبریز

اُکسین مارکتینگ شرکت طراحی سایت در تبریز

اُکسین مارکتینگ یک آژانس تخصصی است که به کسب و کارهای مختلف یاری می‌کند تا به طور حرفه‌ای در فضای آنلاین حضور داشته باشند.

تبریز سومین کلان شهر بزرگ کشور ، مرکز استان آذربایجان و شهری است که در طول تاریخ فراز و نشیب های زیادی را متحمل شده و بارها یکسان شدن و بازسازی مجدد آن سبب شده یکی از شهرهای باستانی ایران به شمار بیاید.

از آنجا که تبریز به عنوان بزرگ‌ترین قطب اقتصادی، بازرگانی، سیاسی، اداری، ارتباطی، فرهنگی، صنعتی و نظامی منطقه آذربایجان شناخته شده نیاز به ارائه خدمات طراحی سایت تخصصی و دیجیتال مارکتینگ در این شهر دارای اهمیت زیادی است که تیم اُکسین مارکتینگ در این مسیر همراه شما خواهد بود.

طراحی سایت در تبریز
طراحی وب سایت در تبریز | طراحی سایت ارزان در تبریز | دیجیتال مارکتینگ در تبریز

اهمیت طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز یک ضرورت برای کسب و کارهای تجاری، صنعتی و خدماتی مستقر در این شهر محسوب می‌شود. با طراحی وب سایت حرفه ای، ارتباط شما با مشتریان بالقوه با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
امروزه راه‌های زیادی برای معرفی کسب و کارها به مشتری وجود دارد اما هر کدام مزایا و معایبی دارند. به عنوان مثال ایجاد یک کانال تلگرامی یا پیجی در اینستاگرام و درج چند عکس و فیلم از محصولات یا خدماتی که قصد فروش آن را دارید آن هم با چند کلیک ساده کار چندان سختی نیست اما باید در نظر داشت که علیرغم آسانی جذابش، نمی‌تواند آنطور که باید از پس صفر تا صد کار بربیاید. یکی از مشکلات آن توجه زودگذر کاربران نسبت به یک پست است .

آمارها نشان می دهد ایرانی‌ها به طور متوسط در هر ثانیه بیش از یک هزار و ۶۰۰ بار از گوگل محبوب و جستجوگر استفاده می‌کنند و برای رفع نیازهای آنلاینشان به سایت‌ها مراجعه می‌کنند.
اگر به سراغ هرکدامشان بروی خواهی دید که در هنگام سرچ مطالب بیشتر تنها به ۲ تا ۳ سایت اول که روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود توجه می‌کنند و به مطالعه آن‌ها تمایل پیدا می کنند؛ بنابراین به اعتماد گوگل به این وب سایت ها اعتماد می‌کنند و محصول خود را خریداری می کنند. از این رو سئو سایت نیز بسیار مهم است.

ما در اُکسین مارکتینگ برای طراحی سایت و سئو سایت در شهر تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی در کنار شما خواهیم بود.

انواع خدمات طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در تبریز

اگر کسب و کار شما فروشگاهی است و به دنبال راهی برای فروش بیشتر یا به دنبال طراحی سایت هستید ما در اُکسین مارکتینگ به شما کمک خواهیم کرد. ما با طراحی سایت فروشگاهی یا همان فروشگاه اینترنتی در تبریز با بهترین و جدیدترین امکانات به شما کمک می‌کنیم تا درامدی بالا کسب کنید. این روزها با پیشرفت روزافزون تکنولوژی بازار کسب و کار سنتی کمرنگ‌تر و در مقابل بازار کسب و کار مدرن پررنگ‌تر شده است. فروشگاه اینترنتی، فروشگاهی است که از طریق آن محصولات و خدمات را میتوان به بهترین شکل ممکن به مشتریان معرفی کرد. شما می‌توانید با طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز بسیاری از هزینه‌های خود از جمله هزینه تبلیغ را کاهش دهید. چرا که طراحی فروشگاه اینترنتی خودش نوعی بازاریابی به شمار می‌آید.

 

طراحی سایت شرکتی در تبریز

امروزه افراد قبل از این که در فضای فیزیکی به طور مستقیم صحبت کنند به دنبال پیدا کردن شرکت مدنظر در اینترنت هستند تا آن را مورد بررسی قرار دهند. درنتیجه اولین اقدام مورد نیاز برای تمام شرکت‌ها طراحی سایت شرکتی است. اگر شرکت‌ها برای طراحی سایت اقدام نکنند به احتمال بسیار زیاد بسیاری از مخاطبین خود را به راحتی از دست می‌دهند. آژانس ارتباطات راهبردی اُکسین در زمینه طراحی سایت شرکتی در اهواز با بهترین کیفیت و تمامی امکانات فعالیت دارد. ما در اُکسین مارکتینگ طراحی وب سایت شرکتی را مطابق با خواسته مشتری به بهترین شکل انجام می‌دهیم.

 

تعرفه ها و بودجه‌های مورد نیاز

هزینه طراحی انواع وب سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی در تبریز و استان آذربایجان شرقی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

از ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

از ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان

طراحی سایت شرکتی

از ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان

برای همکاری با ما باید چه مراحلی طی شود؟!

با تکمیل فرم، با شما تماس می‌گیریم. در این مکالمه با شما و کسب و کارتان بیشتر آشنا می‌شویم. در صورتی که آژانس دیجیتال ما بتواند در مسیر اهداف تعیین شده شما تاثیرگذار باشد، پروپوزال را برای شما ارسال می‌کنیم و بعد از مطالعه پروپوزال به سوالات احتمالی شما پاسخ می‌دهیم.

آخرین‌های وبلاگ

  • All Post
  • سئو و بهینه سازی
  • شبکه های اجتماعی
  • کسب و کار
پشتیبانی آنلاین
ارسال به واتس‌اپ