فهرست بستن

طراحی سایت پزشکی

خدمات پزشکی و درمان به صورت آنلاین به طرز چشمگیری در حال افزایش است. پزشکان و متخصصان می توانند برای معرفی تخصص و خدمات خود اقدام به طراحی سایت پزشکی کنند. اگر شما هم می خواهید با طراحی وب سایت و اپلیکیشن پزشکی خدمات خود را به روز کرده و به صورت آنلاین ارائه دهید کافیست با مشاورین اُکسین در ارتباط باشید.

ساخت سایت پزشکی برای تمامی شرکت ها یک اقدام ضرورری به نظر می رسد. در نتیجه هر شرکتی باید برای توسعه کسب و کار خود، برای طراحی سایت خود و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام کند. تیم اُکسین با داشتن سابقه در طراحی سایت پزشکی و نیز داشتن نمونه کار در طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت بیمه و … می تواند شما را در این راه کمک کند.

طراحی سایت پزشکی

اهمیت طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی همانند طراحی سایت های دیگر، یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. با طراحی وب سایت حرفه ای، روند درمان برای بیماران، پزشکان و کلینیک های درمانی با سرعت انجام می شود. پزشکان با استفاده از سایت می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و اطلاعات و مقالات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند. علاوه بر این طراحی وبسایت پزشکی امکان مقایسه را برای بیماران فراهم می کند تا بتوانند بهترین متخصص در زمینه های مختلف را پیدا کنند. ارائه خدمات آنلاین هزینه درمان را کاهش می دهد. زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند ، نیست. طراحی وبسایت پزشکی باعث دیده شدن تخصص پزشکان و معرفی آن های می شود. در این صورت باید برای معرفی خود خلاقیت به خرج دهید.

دیده شدن تخص پزشکان

ارائه خدمات پزشکی با هزینه کمتر

راهنمای بیماران برای انتخاب پزشک

طراحی سایت

دریافت نوبت آنلاین توسط بیمار

ارائه خدمات رمانی به صورت ۲۴ ساعته

برقراری ارتباط بین بیمار و پزشک

طراحی سایت پزشکی، همراه همیشگی بیماران

مهم ترین ویژگی طراحی وب سایت پزشکی ارتباط متقابل با بیماران است. بیماران می توانند سوالات درمانی خود را از پزشک خود بپرسند بدون این که از خانه خارج شوند. علاوه براین پزشکان می توانند مقالات پزشکی برای مطالعه و آگاهی بیماران بفرستند. همچنین می توانند برای بیمارانی که واقعا نیازی به حضور آن مخصوصا در دوران کرونا و با وجود مشعله های کاری ویزیت آن ها را به صورت غیر حضوری انجام دهند.

 

پلن های همکاری با ما

تعرفه ها و بودجه های مورد نیاز

هزینه طراحی سایت پزشکان، طراحی سایت کلینیک و فروشگاه لوازم و تجهیزات پزشکی

پکیج دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت پزشکان

از ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان
پکیج دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت کلینیک

از ۷۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان
پکیج دیجیتال مارکتینگ

فروشگاه اینترنتی تجهیزات

از ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان

برای همکاری با ما باید چه مراحلی طی شود؟!

با تکمیل فرم، با شما تماس می‌گیریم. در این مکالمه با شما و کسب و کارتان بیشتر آشنا می‌شویم. در صورتی که آژانس دیجیتال ما بتواند در مسیر اهداف تعیین شده شما تاثیرگذار باشد، پروپوزال را برای شما ارسال می‌کنیم و بعد از مطالعه پروپوزال به سوالات احتمالی شما پاسخ می‌دهیم.

پشتیبانی آنلاین
ارسال به واتس‌اپ