فهرست بستن

درباره ما

آژانس ارتباطات راهبردی اُکسین یک گروه متخصص در زمینه ارائه خدمات در حوزه ارتباطات و بازاریابی دیجیتال است. بیش از ۱۳ سال تجربه مدیران اُکسین در خدمت رسانی به کسب و کارها، از ما تیمی چابک اما حرفه‌ای ساخته است تا بتوانیم از این پس نیز به کسب و کارهای ایرانی خدماتی مبتنی بر محتوا، برندینگ و بازاریابی در دنیای جدید که عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات است، ارائه دهیم…

تیم راهبری اُکسین

لیلا احمدی

لیلا احمدی

مدیر تولید محتوا
لیلا احمدی فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق و دارای تجربه فعالیت در عرصه تولید محتوا است. سال‌ها در حوزه خبرنویسی فعالیت کرده و سابقه همکاری با باشگاه خبرنگاران جوان را دارد.
حسین کیانی نیا

حسین کیانی نیا

رئیس هیئت مدیره
حسین کیانی نیا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد توسعه از دانشگاه تهران است. سال‌ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی وب فعالیت کرده و سابقه مدیریت مجموعه‌های مختلف را دارد.
سیده مینا حسینی

سیده مینا حسینی

مدیرعامل
سیده مینا حسینی فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی پزشکی و دارای مدارک معتبر بین المللی در زمینه مارکتینگ است و سابقه مدیریت فروشگاه‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی مختلفی را دارد.
زهرا قاسمیان نسب

زهرا قاسمیان نسب

مدیر دیجیتال مارکتینگ
زهرا قاسمیان نسب فارغ التحصیل کارشناسی رشته مهندسی پزشکی و دارای تجربه در دیجیتال مارکتینگ است. در حال حاضر مدیریت بخش دیجیتال مارکتینگ آژانس ارتباطات راهبردی اکسین را بر عهده دارد.

چشم انداز اُکسین

برندینگ چیزی نیست جز کشف حقیقت منحصر به فرد کسب و کار شما؛ با خلق متامدل اختصاصی و استفاده از ابزار علم و خلاقیت برای ارتباطی مؤثر و کارا، چشم انداز روبرو شفافیتی بیش از گذشته پیدا کرده است. بر این باوریم به زودی کسب و کارهای بزرگ و مستعد با همراهی تیم اُکسین قدم به دنیایی جدید خواهد گذاشت؛ صعودی کهکشانی را تجربه خواهند کرد؛ به هدفی دورتر از هدف اولیه شان خواهند رسید و در چشم انداز دیگر سیاره‌ها، مثل ستاره‌های دور از دسترس خواهند درخشید.

ماموریت اُکسین

مأموریت به اُکسین ابلاغ شده است؛ ترسیم برنامه رستگاری کسب و کار با رویکرد سفر به مقصد مشتری که موجب کشف فضاهای جدید شده و از این طریق هر تصوری امکان تحقق دارد؛

ارزش‌های اُکسین

احترام به نظم حاکم بر این اتمسفر محوریت اصلی تمامی تلاش‌ها در اُکسین است. مدیریت، نکته سنجی، ضابطه مندی، وفاداری، مـشتری مداری و هـدفمندی شاکله اصلی ارزش‌های اُکسین است؛ ما در هر شرایطی به این ارزش‌ها پایبندیم و مدیریت اُکسین، تمام برنامه‌های راهبردی را بر این اساس نهفته است.
پشتیبانی آنلاین
ارسال به واتس‌اپ